Stuu Źródło: Facebook / Stuu Stuu Źródło: Facebook / Stuu

#PandoraGate, czyli największa afera polskiego YouTube’a, zbiera krwawe żniwo. Youtuber Stuu, główny szwarccharakter w aferze, został zatrzymany i usłyszy zarzuty.

Niedawno informowaliśmy, że za głównym antybohaterem afery pedofilskiej #PandoraGate, Stuu, który poleciał do Wielkiej Brytanii, został wydany nakaz aresztowania:

Teraz pojawiają się nowe informacje – youtuber został zatrzymany przez brytyjską policję.

„Główny podejrzany w Pandoragate Stuart K.-B., znany jako Stuu, został zatrzymany na podstawie polskiego listu gończego w Wielkiej Brytanii. Warszawska prokuratura już podjęła działania zmierzające do przekazania youtubera polskim organom ścigania” — poinformował Zbigniew Ziobro.

SJ

TymŻyjesz

Fot. Facebook / Stuu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *