fot. ilustracyjne/fot. YT/Marcin Dubiel/Konopskyy

Marcin Dubiel jest jednym z antybohaterów afery Pandora Gate. Konopskyy zarzuca mu m.in.  instrumentalne wykorzystywanie zbiórek charytatywnych do wybielania swojego wizerunku oraz dyskredytację influencerki Justyny Sukanek, która sygnalizowała skandal wokół Stuu.

Mikołaj Tylko, czyli Konopskyy w bardzo złym świetle ukazuje Marcina Dubiela. Jak podkreślił, Stuu pisał do nieletnich fanek z podtekstami, zaś wspierać go miał w tym Marcin Dubiel.

Konopskyy podkreśla jednak, że nie ma dowodów na to, że Dubiel rzeczywiście umówił się z którąś z nieletnich wielbicielek. Mimo tego zarzuty są także na innej płaszczyźnie.

Zdaniem Konopskyyego, Marcin Dubiel miał wykorzystywać zbiórki charytatywne w sposób instrumentalny. Celem miało być wybielenie jego wizerunku.

Ponadto miał dyskredytować influencerkę Justynę Sukanek. Kobieta wielokrotnie dawała sygnały na temat zachowań Stuu.

Ponadto, jak podkreśla „Plejada”, w materiale Konopskyyego „pojawił się także wątek pisania do 14-letniej fanki, której proponował ’zabawienie się ostro’ i zachęcał ją do wysłania zdjęć piersi”.

– Kompletnie odcinam się od Stuarta i wszystkich jego wstrętnych zachowań. Owszem, przez wiele lat byliśmy przyjaciółmi. Natomiast nie patrzyłem nigdy w jego telefon i nie miałem prawa wiedzieć, co pisze do innych ludzi – oświadczył Marcin Dubiel po ujawnieniu afery Pandora Gate i zachowania Stuu wobec młodych dziewczyn.

– Mimo naszej wieloletniej znajomości okazało się, że nie wiedziałem o nim wszystkiego. (…) Ten materiał to czysta manipulacja, czego dowodzi 13-stronicowy akt oskarżenia. Nadinterpretacja faktów w materiale Wardęgi oraz wyciąganie daleko idących wniosków jest dla mnie krzywdzące i bolesne. Będę walczył o swoje dobre imię i ukaranie osoby pomawiającej – podkreślił Marcin Dubiel.

Do tego oświadczenia odniósł się w swoim filmie Konopskyy.

– Wiedziałeś o jej [fanki] wieku, bo podała ci go kilkukrotnie. Wiedziałeś, że 14-letnia dziewczynka kręci z twoim 20-paroletnim przyjacielem i zapraszałeś ją do Jaworzna, żeby się „zabawić” – powiedział Konopskyy.

dj

plejada.pl

fot. ilustracyjne/fot. YT/Marcin Dubiel/Konopskyy

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *