Boxdel Źródło: YouTubeBoxdel Źródło: YouTube

Ledwo w przestrzeni medialnej ucichło o #PandoraGate, a Fame MMA już informuje na Instagramie, że Boxdel powraca.

#PandoraGate miała być największą aferą polskiego Internetu i rzeczywiście przez jakiś czas wydawało się, że taką będzie.

Wyciekło wiele informacji na temat youtuberów i wykorzystywania przez nich młodych ludzi. W jednym przypadku nawet pojawiły się zarzuty i wkroczyła policja, ale poza tym nic się nie wydarzyło.

A teraz, gdy o aferze jest ciszej, jej „twarze” wracają na afisz. Fagata robi dalej karierę jako raperka, a Boxdel oficjalnie wraca do Fame MMA.

„Informujemy, że zarząd federacji Fame podjął jednogłośną decyzję o wstrzymaniu działań, które zmierzały do usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki Fame. Oznacza to powrót Michała barona do bieżących działań federacji” – czytamy w oficjalnym stanowisku Fame MMA podpisanym przez prezesa zarządu, Rafała Pasternaka.

„Nasze pierwotne stanowisko wynikało z faktu, że samo tło pojawiających się informacji było poważne i dotyczyło tematu, który u każdego człowieka wzbudza kategoryczne oburzenie. W tamtym momencie decyzja o odsunięciu Michała Barona była dla nas jedyną możliwą do podjęcia” – czytamy dalej.

„Władze federacji uważnie analizowały dalszy rozwój zdarzeń. Minęły niemal trzy miesiące. Michałowi Baronowi nie zostały w tej sprawie przedstawione żadne zarzuty, co stanowi bezpośredni powód zmiany decyzji, o której informowaliśmy 4 października 2023 roku” – dodają władze federacji Fame MMA na koniec.

Zaskoczeni?

SJ

Pudelek

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *