fot. YT/WATAHA - Krulestwo

Marcin Dubiel opublikował niedawno film, w którym próbuje wyjaśnić sprawę Pandora Gate i przedstawić sprawę ze swojej perspektywy. W odpowiedzi Sylwester Wardęga opublikował kolejny materiał.

Sylwester Wardęga nie zapowiadał kolejnego materiału w sprawie Pandora Gate. O filmie jutuber poinformował krótko przed jego publikacją na Instagramie.

Wardęga odnosi się w filmie do Marcina Dubiela i jego wątku w aferze Pandora Gate. Na początku prezentuje screeny rozmów między Dubielem a jedną z dziewczyn, która pisała również ze Stuu, czyli Stuartem B..

Z opublikowanych materiałów wynika, że Dubiel wiedział, że dziewczyna jest nieletnia. Zadawał jej konkretne pytania na temat Stuu.

– Niestety okazuje się, że Marcin nie zachowywał się fair w stosunku do dziewczyny, a pytania zadawał w konkretnym celu. Marcin Dubiel z premedytacją wypytywał dziewczynę o swojego 23-letniego przyjaciela, a następnie, uwaga, wysyłał Stuartowi fragmenty ich rozmów – powiedział Sylwester Wardęga.

– A potem Stuart miał pretekst do szantaży emocjonalnych na 14-letniej dziewczynie. Dziewczyna musiała mu się tłumaczyć – podkreślił.

Następnie Wardęga zarzuca Dubielowi kłamstwa w sprawie namawiania na spotkanie między Stuu a młodą dziewczyną. Twórca przekonuje, że Marcin Dubiel zachęcał do tego zarówno Stuu jak i tę dziewczynę.

– Po prostu według mnie powinniście się spotkać albo coś, bo takie romansowanie przez internet jest fajne, ale ile można. Spotkajcie się, to moja rada, that’s all – pisał wówczas Dubiel.

Następnie ocenił, że Dubiel manipuluje w opublikowanych wcześniej wyjaśnieniach. Influencer odniósł się do screena, który miał dowieść, że wiedział w jakim wieku jest dziewczyna. Dalej miał pominąć „ważne dla sprawy fragmenty”.

Wardęga zaznaczył, że Marcin Dubiel jest jednak w innej kategorii osób, niż Stuu.

– Znalazłeś się w dziale osób, które wiedziały, a milczały. Znalazłeś się w materiale, bo wiedziałeś, że prawie 24-letni Stuu flirtuje z 14-latką. Znalazłeś się w materiale, bo sam namawiałeś 14-latkę na spotkanie z dużo starszym Stuartem. I co najważniejsze znalazłeś się w materiale, bo mimo posiadanej wiedzy dyskredytowałeś całkowicie Sukanek, robiąc z niej wariatkę, kiedy jako jedyna postanowiła przerwać milczenie i powiedzieć o tym, że Stuu miał niepokojące kontakty z nieletnimi. Praktycznie zniszczyłeś dziewczynie karierę, zniszczyłeś, mimo że posiadałeś wiedzę – stwierdził Sylwester Wardęga.

dj

onet.pl

fot. YT/WATAHA – Krulestwo

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *