Jamie Foxx.Jamie Foxx. / foto: Wikimedia, John Bauld, CC BY 2.0

Córka słynnego amerykańskiego aktora, Jamiego Foxxa przekazała, że jej ojciec wyszedł już ze szpitala, w którym znalazł się w zeszłym miesiącu w wyniku komplikacji zdrowotnych. Corrine Foxx podzieliła się nowymi informacjami na Instagramie.

Jamie Foxx to aktor znany z takich produkcji jak „Ray”, „Django”, „Zakładnik” czy „Ali”. Urodził się w 1967 roku w miasteczku Terrell w Teksasie.

Problemy zdrowotne Jamiego Foxxa

Przypomnijmy, iż niedawno informowaliśmy o problemach zdrowotnych, jakie spotkały Foxxa. Aktor trafił do szpitala, po tym, jak doznał nagłych problemów medycznych.

W pierwszej połowie kwietnia jego córka ogłosiła, że ojciec doznał „komplikacji medycznych”. Szczegóły stanu zdrowia Foxxa przez długi czas były owiane tajemnicą.

Nowe informacje o stanie zdrowia Jamiego Foxxa

Teraz córka Jamiego Foxxa poinformowała na Instagramie, że jej ojciec wyszedł już ze szpitala. Corrine Foxx przekazała nowe informacje po tym, jak doniesienia o rzekomym pogorszeniu się stanu zdrowia aktora pojawiły się w sieci.

W stories na Instagramie Corrine podała dalej fałszywą informacją z innego konta, które informowało, że bliscy Foxxa „przygotowują się na najgorsze”. Prostując nieprawdziwe informacje, Corrine napisała: „Mój tata wyszedł ze szpitala tygodnie temu, odzyskuje siły”!

Jak dodała „w rzeczywistości wczoraj grał w pickleball! Dziękuję wszystkim za modlitwy i wsparcie!”. Konto, które podało nieprawdziwe informacje usunęło je.

πr

cbsnews.com/tymzyjesz.pl

foto: Wikimedia, John Bauld, CC BY 2.0

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *