Mia Split i Rocco Siffredi. / Fot. FB/roccosiffrediofficialMia Split i Rocco Siffredi. / Fot. FB/roccosiffrediofficial

Nie żyje 23-letnia Mia Split – pochodząca z Rosji aktorka z branży filmów dla dorosłych. O śmierci Split poinformował włoski aktor i reżyser z tej samej branży – Rocco Siffredi.

Mia Split urodziła się 21 września 2000 roku w Moskwie. Od 2019 roku dziewczyna robiła międzynarodową karierę w branży filmów dla dorosłych.

W ostatnich godzinach włoski aktor i producent z branży XXX, Rocco Siffredi, z którym Split współpracowała, poinformował o jej samobójczej śmierci.

„Mia, niezwykła wrażliwość, rzadka elegancja i słodycz. Ten świat potrzebował ludzi takich jak ty. To bardzo bolesna wiadomość dla takich jak ja, którzy cię znali i doceniali, wiedząc, że zdecydowałaś się tak nagle odejść, ale szanuję to, nawet jeśli to boli. Wiem, że pozostaniesz na zawsze w moim sercu i w sercu zespołu Siffredi, który zawsze cię kochał” – napisał Włoch o młodszej o 36 lat Mii Split.

Śmierć aktorki może być zaskoczeniem dla osób, które obserwowały ją w mediach społecznościowych. Jeszcze w ostatnich dniach dodawała bowiem materiały, na których wyglądał na szczęśliwą.

Samobójcza śmierć jest niestety bardzo częsta w tej branży. W serwisie YouTube można znaleźć nagranie z wymienionymi 26. aktorkami z tej branży, które zmarły w latach 2016-2022, a mówimy tu jedynie o tych, które, jak Split, zrobiły międzynarodową karierę.

Niedawno pisaliśmy także o próbie samobójczej byłej polskiej aktorki z filmów p*rno, a obecnie raperki – Bogini Gypsy Queen. Więcej na ten temat TUTAJ.

SJ

TymŻyjesz

Zdj. Mia Split i Rocco Siffredi. / Fot. FB/roccosiffrediofficial

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *