Serena CatorSerena Cator. / foto: McLoud Police Department

Była nauczycielka z zarzutami za prześladowanie i uwodzenie co najmniej dziesięciorga nieletnich. Kobieta przyznała się do wysyłania wiadomości wraz z nieodpowiednimi zdjęciami.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, była nauczycielka ekonomii gospodarstwa domowego Serena Cator wysyłała swoje nagie zdjęcia i prosiła o nie w zamian od dziesięciu uczniów płci męskiej. Miała też każdego z nich prześladować i uwodzić za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W listopadzie szkoła rozpoczęła dochodzenie w sprawie 43-letniej nauczycielki po tym, jak jedna z uczennic powiedziała swojej matce, że kobieta uprawiała seks z uczniami.

Szef policji McLoud, Kyle Webb, powiedział, że służby otrzymały informację w listopadzie zeszłego roku i na dobrą sprawę wtedy rozpoczęło się śledztwo.

Zajęło to trochę czasu, było to dość pogłębione śledztwo, a następnie przekazaliśmy wszystko prokuraturze i oni postawili trzy zarzuty Serenie – wyjaśnił.

Śledczy znaleźli przytłaczające dowody na to, że kobieta wymieniała wiadomości o kontekście seksualnym z kilkoma uczniami w wieku od 14 do 18 lat. Dwóch z nich, jak twierdziła, było w związku z jej córką.

Według dokumentów kobieta w ten sam sposób miała uwodzić studentów. Najpierw wysyłała im wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych, a następnie zapraszała na Snapchata, gdzie wysyłała i prosiła o nagie zdjęcia.

Cator przyznała się do wysyłania wiadomości wraz z nieodpowiednimi zdjęciami. Ponadto przekazała szkole listę uczniów, z którymi związała się na Snapchacie.

Według oświadczenia Cator powiedziała administracji szkoły, że wierzy, że coś jest z nią nie tak, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym i że pije zdecydowanie za dużo.

Myślę, że jedną rzeczą, którą ludzie muszą zrozumieć jest to, że nie zawsze jest to męski drapieżnik i kobieca ofiara – powiedział Webb. Jak dodał jego zdaniem ludzie czasem patrzą na to inaczej, „bo nie są do tego przyzwyczajeni”.

πr

okcfox.com

foto: McLoud Police Department

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *