Elon Musk i Grimes Źródło: WikiMedia, Instagram

Elon Musk, właściciel m.in. SpaceX, Tesli i X (do niedawna Twitter) został pozwany przez swoją byłą partnerkę – Grimes. Chodzi o ich dzieci.

Elon Musk, czyli najbogatszy człowiek świata, był związany z Claire Boucher (prawdziwe imię i nazwisko Grimes) do 2021 roku.

Miliarder i piosenkarka mają razem trójkę dzieci: dwóch chłopców – X Æ A-12 i Techno Mechanicusa – oraz urodzoną przez surogatkę córkę Exę Dark Sideræl.

Elon Musk pozwany. Chodzi o dzieci

Po rozstaniu opiekę nad dziećmi sprawuje Elon Musk. Według Grimes miliarder nie pozwala jej się z nimi spotykać.

Z tego powodu w zeszły piątek piosenkarka pozwała byłego partnera i złożyła w sądzie petycję o ustalenie relacji rodzicielskich. Musk nie odniósł się do pisma.

Powiedz Elonowi, żeby pozwolił mi zobaczyć się z moim synem, albo niech skontaktuje się z moim prawnikiem – napisała artystka w mediach społecznościowych. Wpis dość szybko został przez nią usunięty.

Kim jest Grimes?

Grimes to piosenkarka, reżyserka i autorka tekstów, która jest dość głośną postacią ze sceny muzyki alternatywnej.

Muzyka, którą gra zahacza o dark wave, synth pop i muzykę elektroniczną. Ostatni singiel artystka wydała w 2022 roku, a ostatnią płytę studyjną nagrała w 2010 roku.

Grimes jest także znaną influencerką, która promuje m.in. bycie wegan. Artystka jest na diecie roślinnej od ponad 20 lat, choć zrobiła sobie od niej przerwę podczas ciąży.

Osoby, które tak samo jak Grimes nie spożywają produktów odzwierzęcych, mogą pod tym linkiem znaleźć np. wegańskie czekolady.

SJ

CGM

Fot. Elon Musk i Grimes / Wikipedia, Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *