fot. X / Policja Warszawa

Profil „Służby w akcji” w serwisie X opublikował nagranie Murzyna – jak się okazało, Rwandyjczyka – który demolował auta na Gocławiu w Warszawie. Zaatakował też mężczyznę na hulajnodze, wywracając go na ziemię. Uciekł dopiero, gdy inny mężczyzna przybył z odsieczą.

– Warszawa. Nielegalny Imigrant w akcji – napisał na X profil Służby w akcji, udostępniając nagranie.

– Szybko poszło. Dość długo udawało nam się przed takimi obrazkami zachować – dodano we wpisie.

Potem dorzucono jeszcze drugi film. Widać na nim, jak murzyn skacze na dachu pojazdu i „zjeżdża” po przedniej szybie pojazdu.

Zdarzenie komentowały nagrywające kobiety.

– Boże kochany, no patrzcie, co ten debil robi – mówi jedna z nich.

– Teraz ten, nie wiadomo, który będzie następny – wtrąca męski głos.

– Ale ty zobacz, czy po twoimi nie skakali – zauważa kobieta.

Na nagraniach widać też, jak murzyn atakuje mężczyznę na hulajnodze. Gdy ten przejeżdżał, murzyn wywrócił go na ziemię.

Mężczyzna wygląda na gotowego do starcia, jednak do tego nie doszło. Pojawił się bowiem inny zaniepokojony mieszkaniec, w efekcie czego imigrant uciekł.

Warszawska policja twierdzi, że zaledwie kilkanaście minut po tym zdarzeniu wandal został zatrzymany. To obywatel Rwandy.

– W związku ze zdarzeniem, do którego doszło wczoraj na terenie Gocławia, informujemy, że policjanci zaledwie kilkanaście minut po zgłoszeniu zatrzymali 26-letniego obywatela Rwandy – przekazała warszawska policja.

Dodano, że usłyszał zarzut niszczenia mienia.

dj

X / tymzyjesz.pl

fot. X / Policja Warszawa

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *