fot. X/Sławomir Mentzen/Janusz Kowalski (kolaż TZ)

Poseł Sławomir Mentzen opublikował w serwisie X zdjęcie z posłem Januszem Kowalskim. Dodał do niego zabawny opis. Jednak młody podcaster ocenił, że wbrew intencji Mentzen wcale nie wyszedł na tym korzystnie.

Dzisiaj wielki dzień. Po ośmiu latach PiS ostatecznie i formalnie traci władzę. W Sejmie już odrzucono rząd Mateusza Morawieckiego.

Czeka nas jeszcze głosowanie nad nowym premierem. Sejm zgłosił Donalda Tuska i to najpewniej właśnie on będzie kierował rządem przez najbliższe lata.

Sytuacja jawnie cieszy całą dotychczasową opozycję. Nieoficjalnie mówi się, że nawet część Zjednoczonej Prawicy może być zadowolona z takiego obrotu spraw.

Poseł Konfederacji Sławomir Mentzen opublikował w sieci zdjęcie z posłem Suwerennej Polski Januszem Kowalskim. Ten pierwszy szczerzy się, drugi umiarkowanie uśmiecha. Czemu?

– Wszyscy w Sejmie czekają w dobrych humorach na odwołanie rządu Morawieckiego. To już dziś! – napisał w X Mentzen.

Nie wszystkim jednak fotka przypadła do gustu. Młody podcaster Łukasz Kopczyk, choć sympatyzuje wyraźnie z ruchem wolnościowym, skrytykował Mentzena.

– Całkowity brak wyczucia, kiedy należy się uśmiechać. Poseł @JKowalski_posel wyszedł na tym zdjęciu doskonale. Druga osoba uchodzi za deb…. – skomentował Kopczyk.

– Jeden wyuczony, sztuczny uśmiech stosowany w każdej sytuacji, co jest bardzo nienaturalne. Nie wiem kto mu doradza, ale robi to doskonale, bo dewaluacja wizerunku postępuje – dodał.

Również i sam poseł Kowalski ostro pocisnął sytuacyjnie po pośle Mentzenie.

– Jak widać dla niektórych polityków Sejm RP to miejsce zabawy i forum do wygłaszania „zabawnych” kwestii. Dla mnie Sejm RP to miejsce pracy i forum na którym rozstrzygają się ważne dla Polski sprawy. Ot różnica – skwitował Kowalski.

dj

x / tymzyjesz.pl

fot. X/Sławomir Mentzen/Janusz Kowalski (kolaż TZ)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *