fot. YT/tytyrytytytyryty/X/Em Tck (kolaż TZ)

W sieci furorę robi fragment programu w TVN, na którym widać na stole prowadzącego coś, co wygląda jak biały proszek. Internauci nie mieli wątpliwości: To musiała być kokaina! Ale czy rzeczywiście tak było?

Zdarzenie miało miejsce podczas „Faktów TVN” w TVN24. Program prowadził Piotr Marciniak. Internauci doszukali się niezwykłego szczegółu.

Na blacie prowadzącego zauważono dziwną, białą kreskę. W mediach społecznościowych fragment ten obejrzano dziesiątki tysięcy razy.

Wielu internautów uznało, że to nieuprzątnięte narkotyki.

– Kreska na stole u dziennikarza TVN. Czy oni wszyscy tam ćpają, żeby być bardziej rozmownym? – zapytał jeden z internautów na portalu X.

Teoria o narkotykach była jednak podważana. Najsolidniejszym argumentem jest fakt, że tak delikatny proszek nie był „zdmuchiwany” przez podmuch powietrza od kartek, którymi machał redaktor TVN.

– Nie wiem, czy miałeś do czynienia z narkotykami, ale to jest taki proszek, że jak na niego dmuchniesz albo upuścisz kartkę, to się rozsypie na boki – zwrócił uwagę inny internauta.

Wśród prób wyjaśnień tajemniczego zjawiska twierdzono również, że „kreska” to zagięta kartka redaktora. Inni widzieli w tym refleks światła.

Stolik prowadzącego w TVN budzi niemałe zainteresowanie. Wiele lat temu Kamil Durczok zasłynął z rozmowy z tajemniczym Rurkiem. Zarzucał mu, że stół „jest upier**lony”.

dj

pudelek.pl / tymzyjesz.pl

fot. YT/tytyrytytytyryty/X/Em Tck (kolaż TZ)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *