fot. YT/Marcin Dubiel

Marcin Dubiel opublikował film, w którym odpowiada na zarzuty Sylwestra Wardęgi w sprawie afery Pandora Gate. W materiale Dubiel się popłakał i przekonuje, że to jemu i członkom jego rodziny afera niszczy życie.

Sylwester Wardęga niedawno opublikował materiał z mocnymi zarzutami wobec jutubera. Marcin Dubiel miał wiedzieć o młodym wieku dziewczyn i dostarczał Suartowi B. – znanemu jako Stuu – informacji na ten temat. TUTAJ więcej szczegółów.

Marcin Dubiel opublikował film, w którym odpowiada Wardędze. Trwa on 14 minut i zatytułował go „Nieznane ofiary PANDORA GATE”. Jak się okazuje, on sam postrzega swoją rodzinę jako pośrednią ofiarę!

W materiale mówi o wymianie wiadomości z nieletnią fanką.

– Wygląda jak namówienie do spotkania prawda? Zgoda, ale zwróćcie proszę uwagę na pozostałą część tych wiadomości. Widać tutaj, że mama tej dziewczyny o wszystkim wie, że dziewczyna informuje ją o chęci spotkania i nie działa wbrew jej woli – powiedział Marcin Dubiel.

– Z tego powodu nie zapaliła mi się żadna czerwona lampka. Skoro dziewczyna rozmawia ze swoją mamą, ta jest świadoma, że jest jakaś znajomość i chęć spotkania, to nie widziałem powodu, żeby w jakiś sposób interweniować – dodał jutuber.

Dalej zaś znajduje się udokumentowana wizyta w domu rodzinnym. Pokazuje zapłakaną matkę, która rozpacza z powodu uwikłania jej syna w Pandora Gate.

Dalej pojawia się rozmowa telefoniczna z jego siostrą. Ta mówi mu, że „została zbita na WF-ie„. Ma to zapewne wskazywać, że rzekomym powodem domniemanego wydarzenia ma być udział Marcina Dubiela w aferze Pandora Gate.

– Jeśli macie kogoś atakować, to błagam, żebyście atakowali mnie, a nie moją rodzinę (…). Moja siostra jest bita w szkole, mój młodszy brat się bije, starszy brat też ma bardzo duże nieprzyjemności – powiedział Marcin Dubiel.

Na koniec już zapłakany Dubiel przekonuje, że nigdy nie zrobiłby krzywdy żadnemu dziecku.

– Wiem, że ja nie jestem w tej sytuacji wiarygodny, ale ja mówię prawdę – powiedział.

dj

interia.pl / youtube.com / tymzyjesz.pl

fot. YT/Marcin Dubiel

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *