Fot. Twitter

Sławomir Mentzen, szef Nowej Nadziei (dawniej partia KORWiN) i jeden z liderów Konfederacji, został nagrany „pod wpływem”. Polityk po jednym ze spotkań z cyklu „Piwo z Mentzenem” został nagrany, jak chwieje się nad kwietnikiem na Nowym Świecie w Warszawie.

Niektórzy mogą być w szoku, ale Sławomir Mentzen rzeczywiście pije piwo ze swoimi zwolennikami w czasie spotkań „Piwo z Mentzenem”. Jest to cykl, który cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Polityk, który jest również szefem kancelarii prawnej oraz właścicielem browaru i pubu spotyka się ze swoimi fanami i przy piwie rozmawia z nimi o sprawach bieżących.

Drugi polityk z tej samej partii

Sławomir Mentzen to już drugi polityk z Nowej Nadziei/Konfederacji, który został w ostatnim czasie przyłapany na imprezowaniu. Ostatnio pisaliśmy o tym, że na krakowskich juwenaliach bawił się poseł Konrad Berkowicz.

Czytaj więcej:

Sławomir Mentzen: „Strasznie wczoraj zachlałem…”

Po jednym ze spotkań z cyklu „Piwo z Mentzenem” ktoś nagrał polityka, jak nad ranem stoi przed lokalem na Nowym Świecie w Warszawie, lekko się kołysze i zamykają mu się oczy.

Polityk nie uważa, że zrobił coś złego. Całą sprawę skomentował w bardzo żartobliwy sposób. Nagrał filmik, na którym parafrazuje słynny tekst z Chłopaków z baraków:

– Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo do 5. rano. Film mi się urwał, jak stałem na Nowym Świecie. Teraz mnie głowa boli. Trochę się przespałem, bo mam obowiązki. Mam „Piwo z Mentzenem” w Rzeszowie. Niektórzy mówią, że nie można pić, jak się ma kolejnego dnia występ, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność mówi na nagraniu polityk i biznesmen.

A tak wygląda oryginalna scena z Chłopaków z baraków:

SJ

Fot. Twitter

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *