Krzysztof Stanowski.Krzysztof Stanowski. / Fot. Facebook/stanowski.krzysztof

Długo nie trzeba było czekać na nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz, który rozstał się z Kanałem Sportowym, poinformował, że otwiera nowy kanał na YouTubie.

Krzysztof Stanowski odszedł 13 października z Kanału Sportowego. Pozostali założyciele projektu poruszyli ten temat w ostatnim odcinku Hejt Parku. Szczególnie bezlitosny dla Stanowskiego był Mateusz Borek, który zaczął ujawniać nieznane widzom informacje.

Czytaj więcej: Hejt Park. Borek atakuje Stanowskiego, a ten odpowiada [WIDEO]

Tymczasem Stanowski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rusza z nowym projektem:

„Chciałem was bardzo grzecznie poprosić o zostawienie suba na Kanale Zero. To nie jest żadna moja kariera solo, tylko największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem. A już na pewno taki, który najbardziej mnie kręci” – poinformował na X (dawniej Twitter).

Zapowiedział także, że w jego nowy projekt „zaangażowanych będzie mnóstwo świetnych osób” i dodał, że „na szczegóły przyjdzie czas”.

„Natomiast wasze suby pozwolą mi nadać odpowiedni rozmach i ułatwią rozmowy ze sponsorami. Jeśli więc znacie kogoś, kto lubił mnie oglądać to też możecie w moim imieniu o takiego suba poprosić. Z góry dziękuję” – poinformował.

SJ

X

Fot. FB

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *