fot. Ig/megakot.pl

Hasło Pandora Gate nie schodzi z nagłówków właściwie wszystkich mediów i nie dziwne. Tym razem hasło to skierowano wobec kolejnego mężczyzny, który miał mieć cztery młode partnerki. Poza mężczyzną, łączy je jeszcze inna rzecz. Wszystkie nie żyją.

Pandora Gate sprawiła, że internauci skrupulatnie prześwietlają internetowych celebrytów płci męskiej, którzy mieliby ciągoty wobec zbyt młodych dziewczyn. Teraz na celowniku znalazł się Megakot.

Był on już w centrum uwagi w lipcu i jeszcze wcześniej. Brał udział w show TVN „Królowe Życia”. Wyleciał jednak z hukiem, gdy okazało się, że cztery jego byłe dziewczyny nie żyją, a on sam był podejrzany o zamordowanie jednej z nich.

– Zamordowali moją dziewczynę jedną. Miałem takie pechowe rzeczy. Ja już z nią nie byłem wtedy, to nie było związane ze mną, ale w pewnym momencie byłem przez policję oskarżony, że to może ja. Ja myślałem, że im pomagam, a oni mnie oskarżali. Ja byłem w niektórych sprawach bardzo dziecinny. To był rabunek w domu, podczas którego ona zginęła. Ktoś ją zabił, żeby coś wziąć. Ta osoba do tej pory siedzi w więzieniu… Ale to było ze 20 lat temu – mówił w jednym z wywiadów.

Potem jednak okazało się, że znowu ma bardzo młodą dziewczynę. Różnica wieku między nią a Megakotem wynosi 30 lat.

Teraz przypomniano o tym na fali ruchu Pandora Gate. Użytkownik serwisu X NEVER BROKE AGAIN wstawił zdjęcie pary w wulgarnych słowach wzywając, by „ktoś sprawdził” tę sprawę.

– Jak to k**wa jest, że cztery jego byle dziewczyny w ch*j młodsze od niego nie żyją. Pewnie przypadek #PandoraGate – napisał internauta [cenz. TZ].

Megakot, czyli Arek Kocik jest blisko związany z Kruszwilem. Choć nie są spokrewnieni, nazywany jest jego ojcem. Oni sami wobec siebie używają określeń takich, jak „stary” czy „ojciec” i „młody” oraz „syn”.

Na apel internauty odpisał Jan Śpiewak.

– Zrobiłem o nim materiał półtora roku temu. Zatrudniał Kruszwila w firmie deweloperskiej, zdobył dzięki niemu dostęp do nieletnich dziewczyn. Jego 4 partnerki nie żyją – przedawkowały narkotyki, albo popełniały samobójstwo. Gwiazda show TVN Królowe Życia – napisał Jan Śpiewak w X.

Załączył również kilka screenów na jego temat.

– O całej sprawie Megakota i Kruszwila poinformowałem rok temu dziennikarzy śledczych z czołowych redakcji. Przekazałem tez znacznie więcej informacji/kontaktów niż mogłem sam bezpiecznie opublikować. Niestety bez skutku – stwierdził Śpiewak.

Jak więc widać, wokół tematu istnieje solidna zmowa milczenia i zasada „nie ruszać”. Nie oznacza to oczywiście, że rzeczywiście Megakot dopuszczał się przestępstw. Niemniej sprawa bez wątpienia rozgrzewa społeczeństwo.

dj

o2.pl / twitter.com / tymzyjesz.pl

fot. Ig/megakot.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *