Kid Rock Fot. YouTube

Wokalista, raper, tancerz breakdance i gitarzysta Kid Rock zachowywał się bardzo kontrowersyjnie podczas wywiadu z magazynem rockowym „Rolling Stone”. Były mąż Pameli Anderson i były partner Paris Hilton zaczął wymachiwać bronią, chwalić Donalda Trumpa i prosić, by napisano o nim zły artykuł.

Kid Rock to artysta, który od zawsze był kontrowersyjny. Pochodzący z wioski pod Detroit Robert James Ritchie urodził się w rolniczej rodzinie. Jako nastolatek zakochał się w muzyce Beastie Boysów i zapragnął samemu tworzyć coś z pogranicza rapu i punku.

Z biegiem lat Kid Rock zaczął wypracowywać własny niepowtarzalny styl, dodając do swojej muzyki elementy country, hard rocka, a nawet heavy metalu. Muzyk nagrał także kilka albumów rockowych, na których śpiewa, a nie rapuje.

Ritchie od zawsze wzbudzał kontrowersje przez swojej zamiłowanie do używek, awantur i… aktorek p*rno. Kid Rock był związany z kilkoma paniami z tej branży i sam także ma na koncie jedną taśmę. Był także mężem Pameli Anderson, a ich związek był naprawdę burzliwy. Podobnie było z resztą w przypadku jego romansu z Paris Hilton.

Kid Rock współpracował m.in. z Eminemem, z którym w czasach młodości często rywalizował na bitwach freestyle’owych w Detroit. Nagrał także m.in. z Yelawolfem oraz wieloma artystami z muzyki rockowej i country.

W ostatnim czasie Ritchie znów wzbudza kontrowersje. Głośno komentowane było chociażby rozstrzelanie przez niego puszek z piwem marki Bud Light. Firma ta była sponsorem jego koncertów, ale Kid Rock chciał w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec nawiązania współpracy przez browar z transpłciowym influencerem.

A teraz znów jest głośno o artyście z Michigan. Wszystko przez to, że udzielając wywiadu „Rolling Stone” wyciągnął broń i wychwalał Trumpa.

– Ten sku***el uwielbia wygrywać. Gdy gra w golfa, lubi oszukiwać. Chcę takiego gościa w mojej drużynie. Chcę gościa, który powie: „Będę walczył u twojego boku” – powiedział i pomachał dziennikarzowi przed oczami bronią, dodając: – Mam tu pieprzoną broń na wszelki wypadek. Mam je wszędzie.

Kid Rock poprosił także, by napisać o nim zły artykuł. – Mogę cię o coś prosić? Napisz o mnie najokropniejszy artykuł jaki potrafisz. Zrób to. To mi pomaga – powiedział.

SJ

CGM

Fot. YouTube

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *