Jamie Foxx.Jamie Foxx. / foto: Wikimedia, John Bauld, CC BY 2.0

Nagłe problemy ze zdrowiem amerykańskiego aktora! Jamie Foxx pozostaje w szpitalu już ponad trzy tygodnie. Rodzina i przyjaciele proszą o modlitwy za zdrowie mężczyzny.

Jamie Foxx to aktor znany z takich produkcji jak „Ray”, „Django”, „Zakładnik” czy „Ali”. Urodził się w 1967 roku w miasteczku Terrell w Teksasie.

Jamie Foxx w szpitalu

Teraz popularny aktor ma problemy ze zdrowiem. Jamie Foxx pozostaje w szpitalu już ponad trzy tygodnie po tym, jak doznał nagłych problemów medycznych. 12 kwietnia jego córka ogłosiła, że ojciec doznał „komplikacji medycznych”.

Szczegóły stanu zdrowia aktora pozostają tajemnicą, jednak rodzina i przyjaciele mówią wprost: „Módlcie się za Jamiego”. Sam Foxx, który w dzieciństwie był wychowywany przez dziadka, często chodził do kościoła.

W ostatnim czasie Foxx był gospodarzem popularnego teleturnieju muzycznego „Beat Shazam”. Według nieoficjalnych informacji aktor nie poprowadzi najnowszego sezonu. Nagrywanie nowych odcinków miało się rozpocząć 3 maja z nowym gospodarzem.

πr

tmz.com

foto: Wikimedia, John Bauld, CC BY 2.0

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *