YouTube / KSIĄŻULO

Magda Gessler przyzwyczaiła wszystkich do wysokich cen w swojej restauracji. Ostatnio odwiedził ją znany youtuber, który zamówił kotlet schabowy. Ile zapłacił i jak ocenił walory smakowe potrawy?

Książulo to youtuber, o którym coraz głośniej jest wśród polskich internautów. Niedawno odwiedził on podupadającą cukiernię na warszawskiej Woli. Po opublikowaniu materiału w serwisie YouTube przed cukiernią ustawił się tłum ludzi.

Teraz Książulo odwiedził restaurację Magdy Gessler. Celebrytka znana jest z tego, że ceny w jej lokalu są bardzo wysokie.

Youtuber zamówił jedno z najpopularniejszych polskich dań – kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą. Jak ocenił potrawę?

Czas na króla polskiej kuchni. Schabowy jest jedną z takich rzeczy, z którą Polska się kojarzy – powiedział Książulo.

Internetowy twórca bardzo ucieszył się z wielkości porcji, jaką otrzymał. Niemniej jednak cena zrobiła na nim zdecydowanie mniej pozytywne wrażenie. Książulo zapłacił bowiem aż 86 zł.

Jeżeli chodzi o smak, youtuber był bardzo zadowolony z kapusty, która była kwaśna. Natomiast inaczej wyglądała sprawa samego kotleta.

I tak długo próbowałem to żuć. Trafiłem na miejsce, w którym kotlet w ogóle nie był rozbity. Jestem w szoku, nie ma komfortu jedzenia. Musisz żuć te ścięgna, te żyły. Ciężko się to je. Odbiera mi to komfort jedzenia – skomentował.

Jak zatem widać, Książulo poczuł się rozczarowany wizytą w restauracji Magdy Gessler. Kotlet nie spełnił bowiem jego oczekiwań.

Ciekawe, jak będą wyglądać kolejne przygody kulinarne popularnego youtubera. Jego kariera rozkręca się bowiem z nagrania na nagranie.

PS

YouTube / KSIĄŻULO / tymzyjesz.pl

Foto: print screen z YouTube / KSIĄŻULO

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *