Wesele - ile zarabiają gwiazdy disco-polo za występ?Wesele - zdj. ilustracyjne. / Fot. Andreas Rønningen/Unsplash

Zbliża się sezon weselny, podczas którego coraz popularniejsze staje się zapraszanie gwiazd disco-polo, by na żywo wystąpili przed nowożeńcami i ich gośćmi. Trzeba mieć świadomość, że taka usługa słono kosztuje. Ile zarabiają zespoły disco-polo za występy na weselach?

Zarobki niektórych polskich gwiazd występujących na weselach prześwietlił youtuber Dymitr Błaszczyk z kanału „Sprawdzam Jak”. Do trzech zespołów wysłał zapytanie o koszt takiej usługi.

Ile kosztuje występ gwiazdy disco-polo na weselu?

Ile kosztuje występ gwiazdy disco-polo na weselu? W większości przypadków kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy.

Jeśli ktoś chciałby, aby na weselu Marcin Miller i zespół Boys zaśpiewali na żywo takie hity, jak „Jesteś szalona”, „Najpiękniejsza dziewczyno”, „Tylko Ty” czy „Chłop z mazur”, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 40 tysięcy złotych. Tyle gwiazdor disco-polo życzy sobie za 35-minutowy występ. Jego menedżer dodaje, że w kwocie tej zawarte są ewentualne dodatkowe bisy oraz specjalne dedykacje. Zapewnia, że to „super usługa”.

Zespół Piękni i Młodzi za występ na weselu inkasuje od 25 do 35 tysięcy złotych. Magdalena Narożna i jej ekipa przewidują 45-minutowy koncert dla nowożeńców i ich gości.

Nieco mniej, choć wciąż kwotę pięciocyfrową, życzy sobie zespół Power Play. W swojej ofercie mają 50-minutowy występ na żywo, bisy oraz wspólne zdjęcia z weselnikami. Wszystko to za „jedyne” 15 tysięcy złotych.

Źródło: YouTube/Sprawdzam Jak
Fot. Andreas Rønningen/Unsplash

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *