Caterina Scorsone / Foto: Instagram

Caterina Scorsone, aktorka znana z popularnego serialu „Chirurdzy” przeżyła istny horror! Gwiazda musiała ratować z płonącego domu troje swoich dzieci. Podzieliła się też z fanami obrazem pogorzeliska.

Amerykańska aktorka wraz z rodziną mieszkała w swoim domu w  Pasadenie. Sielankę jednak przerwał ogień. W styczniu dom spłoną. Jednak dopiero teraz Caterina Scorsone podzieliła się swoimi przeżyciami z obserwatorami na Instagramie.

„Miałam ok. 2 minut, żeby zabrać dzieci z domu” – wspominała chwile grozy 41-latka.

„Uciekliśmy tak, jak staliśmy, ale udało się, za co jesteśmy wdzięczni” – napisała na Instagramie.

Wcielająca się w postać Amelii Scorsone ma trzy córki: 10-letnią Elizę, 6-letnią Palomę i 3-letnią Lucky. Ich ojcem jej były mąż aktorki Rob Giles.

Co prawda Scorsone udało się uratować dzieci, jednak w pożarze straciła cztery zwierzęta – koty i psy. We wpisie aktorka zamieściła ich zdjęcia.

„To dla nas olbrzymia strata. Mieliśmy szczęście, że mogliśmy je kochać” – zaznaczyła.

Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach widać także spalone ściany i zwęglone wyposażenie domu. „Kiedy szykowałam dzieci do spania i właśnie wyciągnęłam je z wanny, zobaczyłam smugi na podłodze, spojrzałam na korytarz i zobaczyłam, że dom wypełnia czarny dym” – wspominała.

Aktorka we wpisie podziękowała także tym, którzy pomogli jej i jej córkom po tragedii. Wśród wymienionych znalazła się nie tylko rodzina, czy przyjaciele aktorki, lecz także strażacy, rodzice kolegów ze szkoły córek czy zespół z planu „Chirurgów”.

Przyczyny pożaru wciąż wyjaśnia straż pożarna z Pasadeny. „Powodem, dla którego ta rodzina żyje, są działania podjęte przez panią Scorsone tamtej zimnej nocy. To świadectwo niesamowitego podejmowania decyzji i instynktu macierzyńskiego, który przejmuje kontrolę” – wskazano w oświadczeniu.

mx

Instagram

Foto: Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *