Meghan i Harry paparazzi.Meghan Markle i książę Harry. (Fot. Mark Jones, CC BY 2.0, Wikimedia Commons)

Nie milkną spekulacje na temat kryzysu w związku Meghan Markle i księcia Harry’ego. Podsyca je niedawne wydarzenie. Harry po raz kolejny pojawił się publicznie bez żony.

Od kilku tygodni w brytyjskich mediach pojawiają się spekulacje na temat kryzysu u Meghan i Harry’ego. Niektórzy uważają, że może dojść nawet do rozwodu.

Zdaniem autorki książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej Lady Colin Campbell, Meghan i Harry od kilku tygodni nie potrafią dojść do porozumienia. Mimo że para chroni swoją prywatność, to jednak do mediów przedostają się niepokojące sygnały. Według komentatorów, Harry od jakiegoś czasu unika towarzystwa żony.

Jak już pisaliśmy, Harry ma coraz częściej wybierać samotne noclegi w hotelu, zamiast powrotów do domu. Doniesieniom o apartamencie w luksusowym hotelu zaprzeczał jednak rzecznik pary.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że po raz kolejny Harry był widziany sam – bez Meghan – podczas Dnia Niepodległości. W Montecito towarzyszyła mu tylko córeczka Lilibeth.

Falę komentarzy wywołał także fakt, że Harry nie pojawił się 5 lipca na koronacji swojego ojca Karola III na króla Szkocji. Uważa się, że ma to związek z niechęcią jego żony do ułożenia poprawnych stosunków z jego rodziną. Ma to być sporym zmartwieniem i bolączką Harry’ego.

Harry i Meghan się rozwiodą?

– W małżeństwie były problemy podobno od jakiegoś czasu. Harry będzie miał dużo czasu, żeby wydobyć się z małżeństwa, ponieważ był bardzo otwarty na temat wszystkich swoich niepowodzeń i brania narkotyków – stwierdziła lady Colin Campbell.

Od kilku tygodni mówi się o możliwym rozwodzie. W przypadku takiego scenariusza Harry miałby walczyć o dzieci.

Mówiła o tym m.in. cytowana przez media osoba z otoczenia pary. Książę ma podobno zamiar wychowywać samotnie swoje pociechy.

– Ma przed sobą prawdziwą walkę, jeśli chce zatrzymać Archiego i Lilibet. (…) Wie, że jego rodzina przyjmie go z powrotem z otwartymi ramionami, zwłaszcza jeśli zabierze ze sobą Archiego i Lili. Będzie miał wsparcie od Beatrycze, po Eugenie i, ma nadzieję, także Kate – mówił cytowany przez prasę informator.

mx

wprost.pl/tymzyjesz.pl

Foto:

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *