Książę Harry i Meghan Markle / Foto: screen YouTube/BBC News

Od kliku tygodni media rozpisują się na temat kryzysu, jaki miał pojawić się w związku Meghan Markle i księcia Harry’ego. Według niektórych mediów, syn króla Karola III może nawet rozwieść się ze swoją żoną. Dodatkowo ma planować też walkę o dzieci.

Już kilka tygodni temu zagraniczne media donosiły o zamiarach księcia Harry’ego. Rozpisywały się także na temat jego coraz częstszych ucieczek do luksusowego hotelu w pobliżu domu. Miał tam mieć wynajęty pokój. Doniesieniom o apartamencie w luksusowym hotelu zaprzeczał jednak rzecznik pary.

Harry miał też regularnie pojawiać się w prywatnym klubie członkowskim w Los Angeles – w San Vicente Bungalows. Co więcej, para nie świętowała także piątej rocznicy ślubu.

Za kryzysem małżeńskim Meghan i Harry’ego ma kryć się żal księcia do żony. Chodzi o fakt, że Meghan nie chce utrzymywać kontaktów z rodziną królewską.

Meghan i Harry się rozwiodą?

Niepokojące doniesienia skomentowała autorka książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej Lady Colin Campbell.

– W małżeństwie były problemy podobno od jakiegoś czasu. Harry będzie miał dużo czasu, żeby wydobyć się z małżeństwa, ponieważ był bardzo otwarty na temat wszystkich swoich niepowodzeń i brania narkotyków – stwierdziła.

Cytowana przez media osoba z otoczenia pary ujawniła natomiast, że Harry chce walczyć z Meghan o ich dzieci. Książę ma zamiar wychowywać je samotnie.

– Ma przed sobą prawdziwą walkę, jeśli chce zatrzymać Archiego i Lilibet. (…) Wie, że jego rodzina przyjmie go z powrotem z otwartymi ramionami, zwłaszcza jeśli zabierze ze sobą Archiego i Lili. Będzie miał wsparcie od Beatrycze, po Eugenie i, ma nadzieję, także Kate – mówił cytowany przez prasę informator.

Do medialnej burzy nie odnoszą się jak na razie sami zainteresowani. W piątek para była widziana w centrum Santa Barbara. Meghan i Harry, uśmiechnięci, trzymali się za ręce.

Nie wiadomo jednak, czy była to przygotowana „ustawka”, która miała na celu uspokojenie plotek, czy też paparazzi przyłapali ich w spontanicznym momencie.   

mx

People; Daily Mail; marca.com

Foto: screen YouTube/BBC News

 

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *