Foto: screen YouTube/The Late Show with Stephen Colbert

Zaskakujący plan Harry’ego. Syn króla Karola III postanowił wybrać się w podróż po Afryce śladami zmarłej matki, księżnej Diany. Celebryta jednak nie uda się tam z Meghan.

W ostatnich tygodniach rozgorzały plotki na temat kryzysu, jaki przechodzić mają Meghan i Harry. Zagraniczne media rozpisują się o nawet najgorszych scenariuszach. Niektórzy twierdzą, że może dość do rozwodu.

Nie jest to jednak jedyny powód zamieszania wokół Meghan i Harry’ego w ostatnim czasie. W połowie czerwca było o nich głośno, ponieważ rozstali się z serwisem Spotify. Trzy lata temu podpisali z nim kontrakt na kwotę 20 mln dolarów.

Smaczku całej sprawie dodawał fakt, że powodem zerwania kontraktu miało być niewystarczające zaangażowanie Meghan i Harry’ego w tworzenie treści dla serwisu. Podczas trwania trzyletniego kontraktu ukazał się bowiem tylko jeden podcast. I to po dwóch latach od podpisania umowy.

Wydaje się, że pomimo względnego powodzenia, jakim cieszyła się seria „Archetypes” prowadzona przez Meghan, właściciele Spotify nie byli zadowoleni z efektów. Kontrakt bowiem kosztował ich niemało.

Współpraca z Netflixem

Wygląda jednak na to, że nie był to ostatni projekt tego typu. Osoba z otoczenia Harry’ego ujawniła, że mąż Meghan Markle ma zamiar niedługo udać się w podróż po Afryce. Będzie zwiedział ten kontynent śladami swojej tragicznie zmarłej matki, a wszystko uwieczni… Netflix. W projekt nie będzie jednak zaangażowana Meghan.

Meghan i Harry już od jakiegoś czasu współpracują z tą platformą. Niedawno ukazał się poświęcony parze serial dokumentalny „Harry i Meghan”. Latem natomiast ma wyjść seria dokumentalna „Heart of Invictus” opowiadająca o przygotowaniach uczestników do zawodów dla weteranów wojennych „Invictus Games” w Holandii w kwietniu 2022 roku. W organizację tej imprezy od początku zaangażowany był Harry.

Z doniesień „Page Six” wynika, że Harry ma udać się niedługo w podróż po Afryce. Wyprawa będzie sfilmowana przez ekipę Netflixa.

– Harry ma silne powiązania z Afryką, gdyż w przeszłości zabierała go tam jego mama. On czuje się tam jak w domu – mówił cytowany przez portal informator.

W jednym z wywiadów sprzed kilku lat Harry przyznał, że w Afryce czuje się „bardziej sobą niż w jakimkolwiek innym miejscu na świecie”.

mx

Onet

Foto: screen YouTube/The Late Show with Stephen Colbert

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *