YouTube / PopPlug

Taylor Swift lata na randki prywatnym odrzutowcem. Kto bogatemu zabroni? Jednakże to właśnie bogaci apelują o rezygnację z wygód w imię ekologii.

Rok 2023 z całą pewnością należy do Taylor Swift. Amerykańska piosenkarka jest w trakcie trasy koncertowej „The Eras Tour”, która gromadzi tłumy fanów, a ponadto otrzymała tytuł Człowieka Roku magazynu „Time”.

Nic więc dziwnego, że życie gwiazdy wzbudza duże zainteresowanie mediów na całym świecie. Ostatnio wyszło na jaw, że Swift lata na randki prywatnym odrzutowcem.

Obecnie piosenkarka spotyka się z futbolistą Travisem Kelce. Wcześniej, po 6 latach związku rozstała się z Joe Alwynem.

Nowy wybranek Swift cieszy się dużą popularnością w USA. Z tego względu tamtejsze media śledzą każdy krok pary.

Jak podaje Daily Mali, gwiazda w krótkim czasie wyemitowała aż 138 ton CO2. Taką ilość produkuje 17 domów w ciągu jednego roku.

Żeby naprawić wyrządzone szkody, piosenkarka musiałaby posadzić 2200 drzew. Warto jednak dodać, że efekt byłby widoczny dopiero po upływie 10 lat.

Podróże do Kansas City, gdzie na co dzień mieszka Travis Kelce, są również bardzo kosztowne. Przywołana wcześniej gazeta podaje, że podróż z Sao Paulo w Brazylii do Kansas City z międzylądowaniem w Tampie na Florydzie miała wynieść około 23 250 dolarów.

Rzecznik Taylor Swift odpiera jednak zarzuty, twierdząc, że piosenkarka pożycza swój odrzutowiec innym celebrytom, przez co równoważy swój wpływ na środowisko. Ze statystyk wynika natomiast, że podczas lotów z piosenkarką na pokładzie wykorzystano 12 622 galonów paliwa do silników odrzutowych.

Celebryci od dawna pouczają innych, jak żyć ekologicznie. W praktyce jednak okazują się oni ogromnymi trucicielami środowiska, którzy nie interesują się stanem Ziemi.

PS

Daily Mail / pudelek.pl / tymzyjesz.pl

Foto: print screen z YouTube / PopPlug

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *