Edyta Górniak Fot. YouTube

Wielka polska diwa, Edyta Górniak, zamierza odłożyć mikrofon na jakiś czas. Gwiazda czuje się wyeksploatowana. Pieniędzy jej raczej nie zabraknie, bo zgarnęła pokaźną sumkę za występ na sylwestrze TVP w Zakopanem.

Edyta Górniak wzbudza spore emocje, gdy np. pisze, że ma kilka tysięcy lat, a Ziemią rządzą ludzie-jaszczury.

Trzeba jednak przyznać, że diwa dysponuje jednym z najlepszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Ogromny talent zapewnił jej ogromną fortunę.

Wystarczy napisać, że za sam występ na imprezie sylwestrowej TVP Górniak zainkasowała 100 tysięcy złotych.

– Edyta jako jedna z pierwszych podpisała umowę. Jak co roku mogła liczyć na gwiazdorskie warunki, ale też na bardzo wysoką stawkę. Podczas koncertu będzie miała dwa wyjścia, oba z Allanem i zgarnie za nie 100 tysięcy złotych. Allan będzie miał osobne wynagrodzenie, więc całe 100 tysięcy pójdzie na konto diwy – ujawniło źródło Pudelka.

Gwiazda czuje się obecnie przepracowana i zamierza odwiesić mikrofon na kołek na jakiś czas. Poinformowała o tym w rozmowie z „Super Expressem”.

– Odpoczynek to jest moje wielkie marzenie po tak intensywnym sezonie. Nie pierwszy raz miałam taki maraton, ale bardzo mocno czuję to w kościach i w sprawach związanych ze zdrowiem – stwierdziła.

– Już trzy, cztery projekty temu, bałam się, że nie dociągnę do końca roku, ale udało się. Dziękuję za modlitwy i wsparcie. Wiem, że się wielu fanów modli za moją siłę, za moje zdrowie, żebym miała witalność i dawała radę. Muszę odpocząć, więc jak 1 stycznia wyłączę telefon, to nie będzie mnie do kwietnia, no, chyba że pojawią się jakieś megaprojekty – dodała.

SJ

Pudelek / Super Express

Fot. (Edyta Górniak i jej syn Allan) YouTube / Bądźmy razem. TVP

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *