Aleksandra Mizgalska Fot. TwitchAleksandra Mizgalska Fot. Twitch

Znana internetowa influencerka Aleksandra Mizgalska, która prywatnie jest partnerką Mateusza Żukowskiego z Śląska-Wrocław, słynie z kontrowersyjnych streamów. Dziewczyna dolnośląskiego piłkarza potrafi posunąć się naprawdę daleko ku uciesze swoich widzów.

Na swoim najnowszym streamie internetowa gwiazda dostała od widzów zadanie, które jest dość obrzydliwe.

Dziewczyna piłkarza Śląska-Wrocław je kamień z czajnika

Mizgalska miała mianowicie wyjeść kamień z czajnika, w którym gotuje się wodę.

Ktoś mógłby pomyśleć, że nikt nie upokorzy się tak publicznie, narażając jeszcze swoje zdrowie. Dziewczyna piłkarza zaczęła jednak energicznie skrobać kamień.

Wtedy na wizji pojawił się Mateusz Żukowski. Piłkarz z dolnośląskiej drużyny był wyraźnie rozeźlony. Okazuje się, że wiedział, co zamierza zrobić jego druga połówka.

– Gadaliśmy o tym, że masz nie jeść kamienia – wypomniał jej.

Po tej reprymendzie Mizgalska nie zjadła dużo kamienia, ale i tak oblizała palec, którym grzebała w czajniku.

Z powodu streamów swojej dziewczyny na Mateusza Żukowskiego wylało się sporo hejtu. W jego obronie stanął dyrektor sportowy David Balda.

„Drodzy kibice, zauważyłem, że w ostatnich godzinach bardzo mocno hejtujecie Mateusza Żukowskiego, wchodząc mocno w jego prywatną sferę. Bardzo Was proszę o rozwagę, bowiem takimi wpisami możecie naprawdę wpłynąć negatywnie nie tylko na zawodnika, ale także na cały zespół Śląska, a tego na pewno nie chcemy. Mamy zaplanowaną rozmowę z Mateuszem, chcemy wyjaśnić sobie pewne kwestie” – napisał.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *