Kazior, Alberto, Malik Montana Źródło: YouTube

Dwóch polskich raperów – Kazior ze Szczecina i Alberto z Warszawy – trafiło w ostatnim czasie do aresztu. Szczeciński artysta został „zapuszkowany” w Berlinie. W ostatnich chwilach na wolności towarzyszył mu jego szef – Malik Montana.

W dość krótkim czasie dwóch podopiecznych Malika Montany, warszawskiego rapera o afgańsko-greckich korzeniach, trafiło za kratki. Kazior, raper ze Szczecina, spędzi trochę czasu w zamknięciu w Berlinie. Pod zakład odprowadził go sam Malik. Alberto, warszawski raper o angolskich korzeniach, został natomiast aresztowany w Polsce.

Kazior oskarżony o kradzież z użyciem broni palnej

Kazior to raper ze Szczecina, który wypromowany został przez Majora SPZ, a od jakiegoś czasu należy do wytwórni GM2L Malika Montany.

Muzyk jest przedstawicielem ulicznego nurtu w rapie i najwyraźniej w swoich tekstach opisuje rzeczywistość, którą zna z autopsji.

Można to wywnioskować chociażby z ostatnich wydarzeń z życia muzyka. Niedawno pojawiła się informacja, że Kazior spędzi trochę czasu za kratkami w Niemczech.

– Siema mordeczki, jadę się położyć na chwilę do puchy do Berlina. W piątek wylatuje mój nowy singiel, a trwa preorder mojej nowej płyty. Będę bardzo wdzięczny, jeśli możecie wrzucić od siebie wsparcie. Ja póki co takiej opcji nie będę miał. Pozdrówki dla Was i z góry dziękuję, buziaki – mówił raper do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wiadomo, że problemy Kaziora związane są z oskarżeniami o kradzież z użyciem broni palnej. Do zakładu muzyka odprowadził jego szef – Malik Montana.

Tajemnicze zatrzymanie Alberto. „Jestem prześladowany przez służby, bo robię rap”

To już kolejny raz, gdy Alberto, raper i zawodnik MMA, jest aresztowany lub ma problemy z prawem. Jakiś czas temu czarnoskóry muzyk wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Josefem Bratanem (również raperem i fighterem) zostali zatrzymani w Panamie z powodu podejrzeń o przemyt narkotyków i groziła im nawet deportacja.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak raper jest zatrzymywany w Warszawie. Policjanci skuli go na masce samochodu.

Wideo z zatrzymania: https://x.com/PlGlamrap/status/1703293586622595214?s=20

Muzyk twierdzi, że jego problemy biorą się z faktu, że robi rap i ubiera się w dresy.

– Nie ja mam problem z prawem, tylko to prawo ma problem do mnie. Uprzedzenia rasistowskie funkcjonariuszy + selekcja odzieżowa, bo jak chodzę w dresie to w ich rozumowaniu już jestem podejrzany i posiadam narkotyki. Zatrzymania nocą to norma, szczególnie w centrum Warszawy. Aktualnie jestem prześladowany przez służby, bo robię rap. Na szczęście mam dobrego papugę – przekazał swoim fanom za pośrednictwem Instagrama.

– A wy co o tym prawie myślicie i ogólnie o aktualnym systemie również o losie jaki gotują nam politycy? – zapytał.

Problemy Malika Montany

Szef wytwórni GM2L także miewa problemy, choć jak dotąd udało mu się uniknąć takich nieprzyjemności, jakie spotkały jego podopiecznych.

ABW twierdzi, że federacja, której medialnym włodarzem jest Malik Montana, ma powiązania z Rosjanami, którzy z kolei są powiązani ze zbrodniczym reżimem Ramzana Kadyrowa. Wcześniej już pojawiały się niepotwierdzone medialne doniesienia, że High League ma powiązania z terrorystami z Czeczenii.

W przeszłości głośno było także o tym, że w jednym z jego teledysków wystąpił jeden z przywódców Mafii Pruszkowskiej o pseudonimie Słowik.

Czytaj więcej:

SJ

GlamRap

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Dwóch raperów z wytwórni Malika Montany trafiło za kratki. Jeden w Berlinie [VIDEO z zatrzymania]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *