Adam Małysz Fot. FBAdam Małysz Fot. FB

Legenda polskich skoków narciarskich, Adam Małysz, wyjawia, że wielu fanów pyta go o to, dlaczego ma tylko jedno dziecko. Mistrz postanowił szczerze odpowiedzieć na to pytanie.

„Wiele razy dostawałem od Was i mediów pytanie: dlaczego tylko jedno dziecko?” – napisał na Facebooku Adam Małysz.

Polska legenda skoków narciarskich postanowiła odpowiedzieć na to pytanie, przy okazji załączając do wpisu zdjęcie z córką.

Dlaczego Adam Małysz ma tylko jedno dziecko?

„Jeśli jest się człowiekiem, którego wiecznie nie ma w domu, to ciężko jest myśleć o większej rodzinie. Gdy urodziła się Karolina, to rozmawialiśmy z żoną, że drugie dziecko dopiero wtedy, gdy skończę karierę i będę częściej w domu, żeby móc więcej pomagać…” – napisał szczerze Adam Małysz w swoich mediach społecznościowych.

„Ale trochę wymknęło nam się to spod kontroli. Karierę zakończyłem później, niż na początku myśleliśmy, a później jeszcze przez 6 lat uczestniczyłem w rajdach samochodowych” – dodał sportowiec.

Małysz napisał jednak, że „z drugiej strony, JEDNO, ale KOCHANE 🥰„. Legendarny skoczek poinformował także, że załączone zdjęcie wykonano w Chorwacji.

SJ

FB / Adam Małysz

Fot. FB / Adam Małysz

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *