prnt scrn se.pl

Daniel Martyniuk, syn króla disco polo Zenka wywołał awanturę w hotelu w Zakopanem. Skończyło się na interwencji policji, zaś syn piosenkarza został zakuty w kajdanki.

Na Sylwestra Dwójki przybyły wielkie sławy. Wśród nich był Zenek Martyniuk.

Oprócz króla disco polo, obecni byli jego syn Daniel Martyniuk z nową żoną, Faustyną. Niestety, skończyło się skandalem.

Jak donosi jastrzabpost.pl, pod hotelem, w którym mieli nocować Martyniukowie, doszło do „zakłócenia porządku”. Okazało się, że Daniel Martyniuk miał zwyzywać swoją żonę.

Oprócz tego zaczepiał gości hotelowych. Ostatecznie obsługa lokalu wezwała policję.

Wezwanie potraktowano bardzo poważnie. Na miejscu miał zjawić się aż kilkunastu funckjonariuszy!

– Tuż po zakończeniu występów sylwestrowych, przed hotelem było słychać krzyki. Tam Daniel miał kłócić się z Faustyną. Wyzywał ją od k**ew, kobieta płakała. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak wyraźnie pijany Daniel stoi przed pensjonatem w kuflem piwa w dłoni – czytamy na jastrzabpost.pl.

Z kolei „Super Express” przekazał, że Daniel Martyniuk miał zabrać również smyczek od skrzypiec jednemu z gości. Gdy mu go odebrano, zaczął zachowywać się w sposób agresywny.

Potem syn Zenka Martyniuka miał zasiąść do pianina, które ustawiono w hotelowym lobby. Było już wówczas późno i większość gości hotelowych najpewniej chciała spać.

Jeden z mężczyzn zwrócił na to uwagę Danielowi. Wówczas ten wdał się z mężczyzną w szarpaninę.

Po interwencji policji zdawałoby się, że jest już spokojnie. Jednak po godz. 6 rano Daniel Martyniuk znowu zszedł do lobby hotelowego. Miał być „w stanie ewidentnego upojenia alkoholowego” i obrażać obsługę i gości.

Na miejscu znowu zjawiła się policja. Tym razem zakuła syna popularnego muzyka w kajdanki.

– Co ty k***a robisz? Adwokat k***a! – przytacza słowa Daniela Martyniuka z nagrania portal jastrzabpost.pl.

dj

jastrzabpost.pl / se.pl

prnt scrn se.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *