Demolka hotelowego pokoju w Łomży.Fot. KMP Łomża.

Wizyty 40-latki w jednym z hoteli w Łomży długo nie zapomną właściciele obiektu. Kobieta zdemolowała pokój i wysmarowała niemal wszystko kałem. Tłumaczyła to stresem.

Policjanci z łomżyńskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że jeden z gości hotelowych w mieście zniszczył pokój i jego wyposażenie. We wskazanym przez właściciela miejscu mundurowi zastali kompletnie pijaną kobietę. 40-latka przyjechała z Norwegii, aby zdać w Łomży egzamin na prawo jazdy.

Kobieta przez cały swój pobyt w hotelu spożywała tylko alkohol. Jak twierdziła w ten sposób chciała odreagować swoje problemy, jednak nie była w stanie wytłumaczyć policjantom, dlaczego zniszczyła pokój. Kobieta uszkodziła drzwi do łazienki. Ponadto poplamiła wykładzinę podłogową, ręczniki i pościel. Pomazała materac łóżka oraz ściany fekaliami.

Właściciel hotelu oszacował straty na 4 tysiące złotych. Badanie krwi u 40-latki wykazało, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mieszkanka województwa pomorskiego usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

JW
Fot. i źródło: KMP Łomża

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *