zniczZdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Media obiegła informacja, że 9 października zmarła nagle polska wokalistka Krystyna Durys. Piosenkarka miała zaledwie 38 lat. Przyczyną jej śmierci miał być zawał serca.

Portal warszawawpigułce.pl informuje, że „zaledwie kilka dni przed tym tragicznym wydarzeniem artystka dawała koncert w Sokołowskim Ośrodku Kultury”.

Informację o śmierci Krystyny Durys potwierdził już jej mąż – Adam Zagrodzki, również muzyk.

Krystyna Durys nie żyje

Krystyna Durys była polską Ellą Fitzgerald. Piosenkarka obracała się w klimatach okołojazzowych. Śpiewała swing i dixieland.

Piosenkarka jest żegnana na Facebooku

„Z ogromnym bólem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o nagłym Odejściu Krystyna Durys. Pani Krystyna od lat wspierała swym Ogromnym Talentem i Wrażliwością nasze inicjatywy. Zawsze chętnie odpowiadała na nasze zaproszenie. To Wielka Strata dla Sceny Muzycznej na Świecie. Talent, Wdzięk, Elegancja, Radość jaki wnosiła na scenę zawsze pozostanie w pamięci. Jej kariera nabierała tempa… Pani Krystyna była Pierwszą Gwiazdą wznowionego po latach naszego projektu Drugie Muzycznej Śniadanie. Wszystkie te wspomnienia będziemy pielęgnować w naszych sercach. Bliskim przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia. Spoczywaj w pokoju” – pisze na FB Stowarzyszenie Dlaczego NIE.

SJ

warszawawpigułce.pl / FB

Fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *