Maitland Ward Fot. YouTubeMaitland Ward Fot. YouTube

Maitland Ward w latach 90. występowała w słynnym tasiemcu, który w Polsce znany był pod tytułem „Moda na sukces”. Po latach aktorka dalej zajmuje się filmami, choć już zupełnie innymi.

Polacy oglądali historię rodu Forresterów od 1994 do 2015 roku. Warto tu jednak zaznaczyć, że polscy fani serialu ani nie oglądali tasiemca od pierwszego odcinka, bo ten wyemitowany został w 1987 roku, ani nie skończyli na ostatni, bo serial wciąż jest produkowany.

Serial już dawno przekroczył granicę 9000 odcinków, a niektóre gwiazdy widowiska zdążyły pożegnać się z ziemskim padołem.

Przez serial przewinęło się mnóstwo różnych aktorów i aktorek. W roku 1994 na planie „Mody na sukces” zadebiutowała Maitland Ward.

Aktorka wcieliła się wówczas w Jessikę – córkę Maggie i Johna Forresterów oraz bratanicę Erica.

„Młoda Forresterówna zadurza się w Dylanie – nowym projektancie w firmie Forrester Creations. Wkrótce o ich romansie dowiaduje się Stephanie, która podejrzewa Dylana o wykorzystanie nieletniej. Chłopak zostaje aresztowany. Po całej serii zawirowań, zakochani znowu mogą być razem, ale na krótko. Po rozstaniu z młodym projektantem Jessica zakochuje się w Sly’u, który sprowadza ją na złą drogę. Dziewczyna zostaje zgwałcona, a następnie porwana. Niedługo po odnalezieniu Jessica wyjeżdża na studia do Londynu” – opisuje portal Eska.

Kariera Ward w zwykłych serialach i filmach trwała do 2000 roku. Kilka lat później aktorka związała się z branżą filmów dla dorosłych, w której pracuje do dzisiaj.

Ward twierdzi, że od dziecka chciała być aktorką. W zwykłych filmach i serialach jej kariera się jednak nie rozwijała.

– Wiedziałam, że to nie jest miejsce dla mnie, ale chciałam dalej grać. Ciągle zastanawiałam się, jak odkryć siebie na nowo. Nie należę do osób, które łatwo się poddają – powiedziała dawna Jessica Forrester w wywiadzie dla telewizji FOX NEWS.

W filmach p*rno aktorka gra od 2006 roku. Ponoć namówił ją na to jej mąż.

– Chodzi o to, aby żyć swoją prawdą i nie słuchać tego, co mówią inni. Przez tak długi czas Hollywood wmawiało mi, że mogę postępować tylko w określony sposób. Przemysł chciał mnie zamknąć w jakimś pudełku. Dotarłam do punktu, w którym chciałam po prostu robić swoje. Teraz jestem sobą. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą próbowali Cię zaszufladkować, zwłaszcza jako kobietę. Wyrwanie się z tej sytuacji było dla mnie niezwykle wyzwalające. Myślę, że to uniwersalna prawda dla każdego, w dowolnej branży. Moja historia jest po prostu trochę bardziej skandaliczna – twierdzi Ward.

Aktorka gra dziś głównie w kategorii M*LF, gdzie bierze udział w scenach z wieloma partnerami lub partnerkami. Fakt, że grała wcześnie w znanym tasiemcu jest wartością dodatnią dla producentów i reżyserów, bo informacja, że dawno Jessikę Forrester można zobaczyć w takich scenach, jest bardzo interesująca dla niektórych fanów śliskich filmów.

SJ

Eska.pl, FOX NEWS

Fot. YouTube, collage

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *