fot. YT/Jam Press

Meirivone Rocha Moraes jest 37-letnią Brazylijką. Ma męża i dzieci. A przynajmniej tak nazywa szmaciane lalki. Z kukłą wzięła nawet oficjalny ślub, a na jej weselu bawiło się ćwierć tysiąca osób. Co ciekawe, twierdzi, że jej mąż ją zdradził, za co odcięła mu przyrodzenie.

„Fakt” opisał porady rodzicielskie Meirivon’y Moraes. 37-letnia kobieta kilka lat temu poślubiła szmacianą lalkę, którą nazywa Marcelo.

Media wskazują, że zainteresowanie lalkami u Brazylijki wzięło się już od dawna. Gdy Moraes miała problemy z samotnością, jej matka uszyła dla niej ludzkich rozmiarów lalkę.

Coś jednak poszło nie tak i Meirivone Rocha Moraes zakochała się w niej. I to dosłownie. Nazwała ją Marcelo, a po pewnym czasie wzięła z nią ślub.

Poza ceremonią, odbyło się wesele. Bawiło się na nim 250 osób. Po pewnym czasie dziewczyna ogłosiła, że jest w ciąży. „Urodziła” potem pierwsze „dziecko”.

Potem Meirivone oskarżyła swego „męża” Marcela – cały czas mówimy o szmacianej lalce – o zdradę. W akcie zemsty Brazylijka odcięła mu doczepionego penisa. Potem zaś stwierdziła, że najlepiej będzie zajść w kolejną „ciążę”. W ten sposób „na świat przyszły” bliźniaki – Marcela i Emilia.

Teraz kobieta wyznała, jak żyje się jej z trójką dzieci. Przyznaje, że nie jest łatwo. Jak sama mówi, prowadzenie gospodarstwa domowego i wychowywanie szmacianych lalek to ciężka praca.

Na szczęście – jak twierdzi – pomaga jej mąż, Marcelo. Wraz z nią dzieli się obowiązkami rodzicielskimi.

– W życiu codziennym Marcelo i ja mamy wiele zadań związanych z nowo narodzonymi dziećmi, a także opieką nad naszym pierwszym dzieckiem – powiedziała Meirivone.

Zdaniem kobiety, mąż skupiony jest jednak przede wszystkim na utrzymywaniu rodziny.

– Wydatki rosną, a on musi płacić za jedzenie, ubrania, czynsz, wodę, prąd i leki – dodała Brazylijka.

dj

fakt.pl

fot. YT/Jam Press

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *