fot. ilustracyjne/fot. YT/TVP Info

– Damy o pieniądzach nie rozmawiają – odpowiedziała Magdalena Ogórek na pytanie o jej zarobki w TVP. Obecnie cała Polska jest oburzona aferą zarobkową w TVP. Funkcjonariusze poprzedniej ekipy potrafili zarabiać więcej, niż posłowie przez rok, prezes NBP czy ich odpowiednicy w BBC!

Polacy są wściekli z powodu nieprzyzwoicie wielkich zarobków pracowników medialnych TVP. Jak ujawnił poseł KO Dariusz Joński, pracownicy rządowej TV potrafili zarobić w miesiąc więcej, niż posłowie przez cały rok!

Nie dziwne więc, że główni pracownicy walczyli tak zaciekle o swoje stanowiska. Szczególnie suto opłacani okazali się być Michał Adamczyk, Samuel Pereira, Marcin Tulicki, Rafał Kwiatkowski i Jarosław Olechowski.

Sprawa jest niezwykle bulwersująca. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

Portal „Pudelek” postanowił zapytać Magdalenę Ogórek o jej zarobki w TVP.

– Redakcji Pudelka udało się skontaktować z dziennikarką, która jeszcze do niedawna była jedną z głównych „twarzy” TVP Info – wskazała redakcja.

Okazuje się, że znana z propisowskich postaw na antenie mediów reżimowych pracownica medialna nie jest chętna do podzielenia się informacją, ile nas kosztowała.

– Nie chciałabym się wypowiadać o zarobkach innych, nawet jeśli zainteresowani sami publikują takie treści w sieci. Damy o pieniądzach nie rozmawiają – odpowiedziała Magdalena Ogórek.

„Pudelek” zaznaczył przy tym, że zapomniała chyba, „że jej wynagrodzenie było wypłacane dzięki podatkom Polaków”.

– Jeśli chodzi o współpracę z TVP – sytuacja jest dynamiczna, śledzę oczywiście wszystko, na razie wyznaczony został likwidator, więc to do niego należy kierować pytania ws. umów konkretnych osób – odpowiedziała Ogórek na pytanie o współpracę z TVP i kwestię zerwania umów w ramach postawienia spółki w stan likwidacji.

dj

pudelek.pl / tymzyjesz.pl

fot. ilustracyjne/fot. YT/TVP Info

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *