Stranger Things Źródło: Netflix

Jeden z głównych aktorów serial Stranger Things uważa, że trwające od 2016 roku widowisko powinno już się zakończyć.

Stranger Things to serial, który zadebiutował na platformie streamingowej Netflix w 2016 roku. Widowisko opowiada o grupie nastolatków z lat 80., których koleżanka, będąca uciekinierką z rządowego projektu, ma nadprzyrodzone moce.

Serial zrobił ogromną furorę na całym świecie i nazywano go nawet Harrym Potterem pokolenia Z. Choć w rzeczywistości boomowi na Stranger Things daleko było do potteromanii, to i tak jest to jeden z najpopularniejszych seriali obok m.in. Gry o Tron.

Aktor ze Stranger Things twierdzi, że serial powinien się skończyć

Choć serial wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, to coraz więcej widzów zwraca uwagę na to, że w serialu o nastolatkach grają obecnie młodzi dorośli.

Niestety – czasu nie da się oszukać. Każdy kolejny sezon zaczyna się w momencie, w którym skończył się poprzedni, ale aktorzy w tym czasie mieli od kilku miesięcy do roku lub dwóch przerwy od planu. W tym czasie niektórzy z nich zdążyli się diametralnie zmienić – tak to już jest w wieku dojrzewania.

Dlatego też niektórzy sądzą, że serial powinien się już skończyć. Dołączył do nich aktor Joe Keery, który wciela się w Steve’a Harringtona.

Aktor w wywiadzie dla Women’s Wear Daily wyjawił, że jego zdaniem czas na zakończenie serii.

– Więc jest to bardzo zawiłe. Jest poczucie ulgi i smutku. Myślę, że moim celem jest po prostu chłonąć to tak bardzo, jak tylko się da, gdy będziemy to robić. I nie brać nic za pewnik, ponieważ była to niesamowita podróż z tak wspaniałymi ludźmi. A gdy już to się skończy, trzeba iść dalej i spróbować po prostu zachować radość, którą mieliśmy, kiedy to robiliśmy… Wszystko ma początek, środek i koniec. Będzie też miło, gdy to się skończy – powiedział aktor.

SJ

NaEkranie

Fot. Netflix

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *